Gerumo dėžutė - parama vaikams su negalia

Vaiko raidos klinika kviečia Jus tapti nuolatiniu rėmėju:

Play Video

2023 Metais!

Vaiko raidos klinika suteikė nemokamą gydymą net 350 vaikų!

Apie mus

Sveiki visi! Esu Lukrecija -

Gerumo dėžutės ambasadorė VŠĮ Vaiko
raidos Klinikoje.

Kai man buvo 3,5 metai susirgau itin reta liga – autoimuniniu encefalitu prieš NMDA receptorius. Liga atėmė viską – aš nebegalėjau vaikščioti ir kalbėti. Mano mama Dovilė darė VISKĄ, kad aš pasveikčiau. Aplankiau daugybę raidos centrų įvairiose pasaulio klinikose, kad galėčiau vaikščioti, kalbėti ir būti vis labiau ir labiau savarankiškesnė. Mama, matydama kaip Lietuvoje trūksta inovatyvių sveikatinimo terapijų, kartu su mano kineziterapeute Agne, įkūrė Vaiko raidos kliniką. Dabar man jau 12 metų ir aš noriu visus paskatinti padėti kitiems vaikams – kuriuos palietė liga ar negalia. Tapkite Gerumo dėžutės prenumeratoriais! Prisidėkite prie vaikučių gerovės ir padėkite vaikams pasveikti.

 

Skaityti plačiau

Gerumo dėžutė

Gerumo dėžutės suteikia kiekvienam žmogui kiekvieną mėnesį galimybę prisidėti prie vaikų gerovės ir už tai būti apdovanotiems. Žmogus, užsisakęs iš mūsų Klinikos metinę Gerumo dėžutės prenumeratą – kiekvieną mėnesį gaus siuntą su dovanėlėmis. Kiekvieną mėnesį skirtingos dovanėlės – staigmenos – kurios nudžiugins kiekvieną. Gerumo dovanos gaunamos parama, tad kiekvieną mėnesį gerumo dėžutės forma, spalva, arba dydis skirsis. Nors prenumerata metinė – ją bus galima, bet kuriuo metu atšaukti. Be to esame saugūs – visa užsakymo sistema sudaryta pagal saugumo reikalavimus, turime SSL sertifikatą. 

Skaityti plačiau

Prisidėkite prie vaikučių gydymo, prenumeruokite Gerumo dėžutę, gaukite dovanų ir kurkime stebuklą visi kartu!

Gerumo dėžutė šį mėnesį dovanoja:

Balandžio 1d. – gegužės 1d.

Gerumo dėžutė kitą mėnesį dovanoja:

Gerumo dėžutės prenumerata

Gerumo dėžutės kaina nuo 11* Eur/mėnesiui. Remkite vaikus ir gaukite dovanų!

*Remiantis LR labdaros ir paramos įstatymu, parama yra paramos teikėjų savanoriškas ir neatlygintinas, paramos dalykų teikimas, todėl mes neįsipareigojame, kad kiekvieną mėnesį Jūs tikrai kažką gausite, bet visais būdais stengsimės surasti rėmėjus, kurie Jums galėtų šias dovanėles padovanoti.

Gerumo vežėjas
- Venipak!

Mūsų rėmėjas Venipak nemokamai Jums pristatys Gerumo dėžutę į Jūsų pasirinktą Venipak paštomatą, bet kuriame Lietuvos mieste.

Mes ne tik pasitikime jų paslaugomis, bet ir didžiuojamės inicijavus šią paslaugą suteikti nemokamai prisidedant prie svarbios misijos.

Nuolaidos prenumeratoriams

Užsisakyk prenumeratą ir gauk nuolaidos kodą

www.aikiu.lt suteikia -40% nuolaidą visiems AIKIU parduotuvėje esantiems produktams. Siuntimas neįtrauktas į sumą, jį apmoka pirkėjas.
Nuolaidos galiojimo laikotarpis neribojamas. Skirtingi nuolaidos kodai nesumuojami. Nėra ribojimo kiek dažnai kodas gali būti panaudotas. Nėra nustatytos minimalios apsipirkimo sumos.

*Nuolaidos kodą gali matyti tik prisiregistravę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Nuolaidos kodą matysite čia:

Mus remia:

Susisiekite 🙂

JUDITA

El.paštas:judita@lukrecijosfondas.lt

Tel. nr.: +370 647 22365