Kaip skirti paramą: Gerumo dėžutės prenumerata

Kaip skirti paramą greitai, efektyviai ir prasmingai? Gerumo dėžutė – paramos iniciatyva, prie kurios prisijungti gali kiekvienas fizinis asmuo. Vienu mygtuko paspaudimu tapę Gerumo dėžutės prenumeratoriumi, prisidėsite prie šviesesnės vaikų ateities ir tapsite dalimi bendruomenės, degančios noru daryti kilnius darbus. 

Nuolatinė Gerumo dėžutės prenumeratorių pagalba vaikams leidžia dalyvauti jų sveikatą grąžinančiuose, fizinę ir dvasinę gerovę stiprinančiuose reabilitacijos užsiėmimuose. Jūsų gerumas gali pakeisti vaiko gyvenimą!

Prenumeruoti Gerumo dėžutę itin paprasta: užsisakę prenumeratą pirmą kartą, kas mėnesį automatiškai skirsite reguliarią paramą. Jums nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų iki tol, kol nuspręsite sustabdyti prenumeratą ar pakeisti skiriamos aukos sumą.

Paramos skyrimas

Gerumas, sugrįžtantis gerumu

Jūsų paramos gavėjas – vaikai

Visos lėšos, surinktos Gerumo dėžutės paramos projekto metu, keliauja į Lukrecijos labdaros ir paramos fondą. Fondas finansuoja vaikams reikalingas reabilitacijos procedūras, kurias atlieka Vaiko raidos klinika ir joje dirbantys specialistai. Vaiko raidos klinika orientuota į individualizuotas, kompleksiškas paslaugas, vienoje vietoje teikiamas autizmo spektro, raidos, įvairių fizinių, psichikos, elgesio ir vystymosi sutrikimų turintiems vaikučiams.

 

Fonas
Gerumo dėžutė
Gerumo dėžutė
Vaiko raidos klinika
Vaiko raidos klinika

Mūsų padėka Jums – Gerumo dėžutė

Norėdami atsidėkoti už Jūsų gerumą, kiekvienam prenumeratoriui įteikiame simbolišką dovaną – Gerumo dėžutę, pripildytą kruopščiai atrinktais, mūsų rėmėjų įsteigtais produktais. Gerumo dėžutės turinys keičiasi kiekvieną mėnesį, tad kaskart malonios staigmenos sulaukia net ir ištikimiausi prenumeratoriai. Tikime, kad Gerumo dėžutė taps ne tik mūsų padėkos ženklu, bet ir įkvėpimu toliau daryti gera kitiems!

 

Kaip skirti paramą: mažas gestas, didelis poveikis

11 eurų – vieniems tai kavos puodelis kartą per savaitę, o kitiems – viltis. Galimybė stiprinti savo sveikatą, įgyti savarankiškumo, tarti pirmuosius žodžius ar žengti pirmuosius žingsnius…

 

Palietus negaliai, reabilitacijos procedūros tampa kasdienybe (neretai – ir visą gyvenimą), o kiekvienas apsilankymas pas specialistą – viltingas žingsnelis arčiau progreso. Jūsų nuolatinė parama mums leidžia užtikrinti, kad kiekvienas vaikas sulauktų pagalbos tada, kada ji jam taip reikalinga. 

x3

Ergoterapija arba masažas

x4

Kineziterapija

x33

Neurosensorinė stimuliacija

Dovana

Pagalba vaikams – vos trimis žingsniais: kaip skirti paramą tampant Gerumo dėžutės prenumeratoriumi?

  1. Nurodykite auką, kurią kas mėnesį ketinate skirti Gerumo dėžutei, ir spustelėkite „Prenumeruoti“. Minimali prenumeratos suma – 11 Eur, o skirdami 35 Eur per mėnesį, vaikui iškart padovanosite vieną sveikatą grąžinantį užsiėmimą.
  2. Atsivėrus pirkinių krepšelio langui, įveskite reikiamą informaciją: Jūsų vardą, pavardę, adresą, kontaktus, artimiausią paštomatą Gerumo dėžutės pristatymui bei mokėjimo kortelės duomenis. 
  3. Kiekvieną mėnesį prenumerata atnaujinama automatiškai, Jūsų pasirinktą auką nuskaitant nuo nurodytos banko kortelės. Į pasirinktą paštomatą pristatoma mūsų padėka Jums – kiekvieną mėnesį skirtingu turiniu džiuginanti Gerumo dėžutė.

Artima Gerumo dėžutės idėja, tačiau norite prisidėti netapdami prenumeratoriumi? Finansinės paramos skyrimas

Gerumo dėžutė – iniciatyva, suteikianti greitą ir patogų būdą, kaip skirti paramą būnant fiziniu asmeniu. Visgi, jei Jums patogesnis vienkartinės finansinės paramos skyrimas  (arba esate juridinis asmuo), mielai priimsime Jūsų paramą žemiau nurodytais rekvizitais. Jūsų patogumui, pateikiama ir paramos sutartis – ji pasirašoma skiriant 1500 Eur dydžio auką.

1,2 % GPM: kaip skirti paramą?

Paremti Gerumo dėžutę galite ir skirdami 1,2 % GPM Lukrecijos labdaros ir paramos fondui. Ši paramos forma Jums nieko nekainuos, o prašymui užpildyti pakaks vos kelių minučių!

Prisijungę prie Elektroninės deklaravimo sistemos, spustelėkite ant mygtuko „Pildyti formą“, o tuomet – „Prašymas skirti paramą“. Paramos gavėjo paieškos laukelyje įveskite Lukrecijos labdaros ir paramos fondo identifikacinį kodą 306640437 ir pasirinkite norimą skirti mokesčio dalį. Suformuokite ir pateikite prašymą. Ačiū už Jūsų paramą!

Rekvizitai 

Susisiekite

JUDITA