Gerumo dėžutės rėmėjai ir jų dovanos prenumeratoriams

Rėmėjai – verslai – ir jų indėlis prisidedant prie projekto savo produktais bei paslaugomis – tai Gerumo dėžutės pamatas. Dėka glaudaus bendradarbiavimo su prekiniais ženklais iš įvairių verslo sričių, kiekvieną mėnesį Gerumo dėžutės gavėjus galime nustebinti išskirtinėmis dovanomis-staigmenomis. Taip atsidėkojame prenumeratoriams už jų dosnumą ir primename: kai rūpiniesi kitais, rūpestis tavimi sugrįžta atgal!

Trumpai apie projektą

Gerumo dėžutė – tai vienas iš Lukrecijos labdaros ir paramos fondo projektų. Jis apjungia tris sritis:

  • Šeimos, kuriose neįgaliam vaikui reikalinga nuolatinė reabilitacinė pagalba ir parama.
  • Gerumo dėžutės prenumeratoriai – geros valios žmonės, kurie kas mėnesį fiksuota suma prisideda prie šios iniciatyvos.
  • Socialiai atsakingos įmonės, kurios prie paramos prisideda savo paslaugomis ar produktais.
Parama

Gerumo dėžutė šį mėnesį dovanoja:

Gegužės 1d. – Birželio 1d.

Gerumo dėžutė kitą mėnesį dovanoja:

Prenumeratoriai

Ko galima tikėtis Gerumo dėžutėje?

Gerumo dėžutės turinys – tai staigmena, kuri kaskart kinta, tad apie būsimą dovaną galite sužinoti tik einamojo mėnesio pradžioje. Ankstesnėse dėžutėse, kurias jau įteikėme prenumeratoriams, drauge su rėmėjais dovanojome kosmetikos rinkinius, knygas, aksesuarus, užkandžius ir kitas dovanas, skirtas rūpintis savo fizine ir dvasine sveikata.

Prenumeratoriams – gerumas, sugrįžtantis gerumu

  • Galimybė „užsidirbti“ karmos taškų atliekant gerą darbą – skiriant nuolatinę paramą vaikams ypač patogiu būdu.
  • Tai ypatinga proga išbandyti kai ką naujo – tiek modernų paramos formatą, tiek ir naują produktą! Kiekvienam prenumeratoriui už jo gerumą atsidėkojame dovanų dėžute, kurią užpildyti padeda mūsų rėmėjai.

 

Rėmėjai

Kaip skirti paramą?

Esate verslas, norintis prisidėti prie kilnaus tikslo – paramos neįgaliems vaikams? Paremti Gerumo dėžutės iniciatyvą ir prisijungti prie šio projekto plėtros galite ne tik finansine parama, bet ir savo produkcija. Jei manote, kad Jūsų asortimente esančios prekės ar paslaugos galėtų pradžiuginti Gerumo dėžutės prenumeratorius, susisiekime!

 

Rėmėjams – gerumas, sugrįžtantis dėmesiu

  • Galimybė supažindinti savo prekinį ženklą su smalsia, aktyvia ir empatiška auditorija.
  • Proga sustiprinti savo kaip socialiai atsakingos įmonės poziciją.
  • Unikalus šansas prisidėti prie kilnaus tikslo ne tik finansine parama, bet ir Jūsų verslo siūlomomis prekėmis ar paslaugomis.
  • Fondo filmavimo komanda nufilmuoja video apie jūsų įmonės veiklą.

 

Dovana

Kas yra Gerumo dėžutės prenumeratorius?

Norite paremti Gerumo dėžutę savo asortimentu, tačiau nesate tikri, ar Jūsų verslo produkcija atliepia šio projekto vertybes ir mūsų prenumeratorių interesus? Susipažinkime!

 

Nors Gerumo dėžutę prenumeruoja išties spalvingų ir gerumo nestokojančių žmonių ratas, jame dominuoja aktyvios, empatiškos ir socialios, maždaug 30-40 m. moterys, turinčios savo šeimą ir vaikus. Mūsų prenumeratorių gyvenimą įprasmina geri darbai – savanorystė, paramos skyrimas. Tai bendruomenė, kurią vienija noras daryti gera: ji atvira rūpesčiui kitiems, siekianti jaustis gerąja visuomenės dalimi bei daryti gerus darbus. Dar didesnis privalumas, kai tai daryti pavyksta taupant savo laiką!

Rėmėjai: norite prisidėti finansine parama?

Gerumo dėžutė – tai Lukrecijos labdaros ir paramos fondo valdomas projektas. Jei Jums priimtinesnis ne rėmimas savo asortimentu, o vienkartinės finansinės paramos skyrimas, paramą prašome pervesti tiesiogiai mūsų fondui. Kaip ir mėnesinis mokestis, kurį aukoja Gerumo dėžutės prenumeratoriai, šiuo metu juridinių asmenų parama keliauja į Lukrecijos labdaros ir paramos fondą, iš kurio gautos lėšos skiriamos reabilitacijos procedūroms sergantiems, neįgaliems bei nepasiturintiems vaikams.

Rekvizitai 

Susisiekite

JUDITA