Paramos skyrimas: dažniausiai užduodami klausimai

Paramos skyrimas Gerumo dėžutei – tai vienas lengviausių būdų pasidalinti dalele gerumo ir reguliariai prisidėti prie kilnaus tikslo – teigiamų pokyčių sergančių, neįgalių ir nepasiturinčių vaikų gyvenime. Kyla klausimų ar norite detaliau susipažinti su Gerumo dėžutės projektu ir šia paramos forma? Šiame puslapyje atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

Paramos skyrimas Gerumo dėžutei – tai vienas lengviausių būdų pasidalinti dalele gerumo ir reguliariai prisidėti prie kilnaus tikslo – teigiamų pokyčių sergančių, neįgalių ir nepasiturinčių vaikų gyvenime. Kyla klausimų ar norite detaliau susipažinti su Gerumo dėžutės projektu ir šia paramos forma? Šiame puslapyje atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

Gerumo dėžutė – tai paramos projektas, kurį vykdo Lukrecijos labdaros ir paramos fondas. Gerumo dėžutę galime vadinti mūsų „produktu“ – modernia paramos forma, fizinius asmenis kviečiančia prisidėti prie paramos vaikams, o mainais už savo gerumą gauti padėką – mūsų rėmėjų steigiamą dovaną.

Visos lėšos, kurias skiria Gerumo dėžutės prenumeratoriai, keliauja į Lukrecijos labdaros ir paramos fondą, kuriam suteiktas paramos gavėjo statusas. Šiuo metu gautą paramą fondas skiria vienai įstaigai – VŠĮ Vaiko raidos klinikai ir joje atliekamų reabilitacijos paslaugų vaikams finansavimui.

Gerumo dėžutės prenumerata tęsiasi neribotą laiką, o, esant poreikiui, ją galite atšaukti bet kuriuo Jums patogiu metu.

Ne – Jūsų pasirinktas mėnesinis mokestis bus automatiškai nuskaičiuojamas nuo banko kortelės, kurią nurodėte prenumeruodami pirmą kartą. Prenumerata atsinaujina kiekvieną mėnesį, tą pačią dieną, kai tapote prenumeratoriumi. Pavyzdžiui, jei dėžutę užsiprenumeravote sausio 3 d., Jūsų prenumerata bus atnaujinta vasario 3 d., kovo 3 d. ir t. t.

Norėdami pakeisti skiriamos aukos dydį, turėsite atšaukti savo esamą prenumeratą ir Gerumo dėžutę užsiprenumeruoti iš naujo – šiame etape galėsite įvesti naują norimą aukoti sumą.

Gerumo dėžutė – tai paramos forma, tad jai tikslios kainos nustatyti negalime. Kviečiame rinktis Jums tinkamą aukos dydį, pradedant nuo minimalios 11 eurų sumos. Jūsų dosnumas mums yra be galo vertingas nepaisant to, kokią auką skiriate tapę dėžutės prenumeratoriumi.

Gerumo dėžutėje – kruopščiai atrinktos mūsų rėmėjų dovanos, skirtos puoselėti Jūsų fizinę ir dvasinę gerovę. Kiekvieno mėnesio dėžutėje – vis nauja staigmena: nuo kosmetikos rinkinių iki knygų, naudingų mokymų, sveikatingumo arbatų ir t. t.

Gerumo dėžutę nemokamai į Jūsų pasirinktą paštomatą bet kuriame Lietuvos mieste pristato mūsų rėmėjas Venipak.

Šiuo metu atsiskaityti už Gerumo dėžutės prenumeratą galite banko kortele. Naudojame mokėjimų platformą Stripe.

Šiuo metu vieninteliai paramos gavėjai, kuriems skiriame už Gerumo dėžutę gautas lėšas, yra VŠĮ Vaiko raidos klinika. Jūsų paramos dėka galime finansuoti sergantiems, neįgaliems bei nepasiturintiems vaikams klinikoje atliekamas, specialisto paskirtas reabilitacijos paslaugas.

Jei Jums aktualus vienkartinis paramos skyrimas, tai galite padaryti paaukodami tiesiogiai Lukrecijos labdaros ir paramos fondui. Rekvizitus ir gaires, kaip tai padaryti, rasite puslapyje Prenumeruoti.

Kaip ir vienkartinę paramą, dalį savo gyventojų pajamų mokesčio galite skirti Lukrecijos labdaros ir paramos fondui – šiai mūsų įstaigai yra skirtas paramos gavėjo statusas. Rekvizitus ir gaires, kaip skirti 1,2 proc. GPM paramą, rasite puslapyje Prenumeruoti.

Juridiniai asmenys paremti vaikus gali dviem būdais:

  • Prisidėdami prie Gerumo dėžutės projekto vystymo – dovanodami savo produkciją, kuri bus siunčiama Gerumo dėžutės prenumeratoriams
  • Paremdami Lukrecijos labdaros ir paramos fondą pinigine suma. Apie tai, kaip skirti paramą ir atsisiųsti paramos sutartį galite puslapyje Rėmėjai.

Susisiekite

JUDITA