Gerumo dėžutė

Gerumo dėžutė – unikalus paramos projektas, skirtas padėti sergantiems ir neįgaliems vaikams. Kiekvieną mėnesį, skirdami Jūsų pasirinktą sumą, ne tik suteikiate vaikams gyvybiškai svarbią paramą, bet ir džiaugiatės staigmenomis kupina dėžute. Gerumo dėžutės turinį, kuris kiekvieną mėnesį vis kitoks, dovanoja mūsų rėmėjai – verslai.

Jums – tai galimybė pasidalinti savo gerumu, o už kilnų darbą sulaukti nuoširdžios padėkos dovanos forma. Tuo tarpu Jūsų skiriama pagalba vaikams – investicija, atsiperkanti šviesesne vaiko ateitimi ir stipresne jo sveikata. Visas lėšas, surinktas Gerumo dėžutės projekto dėka, skiriame sergantiems, neįgaliems ir nepasiturintiems vaikams. Parama finansuoja sveikatos procedūras, skatinančias vaikų savarankiškumą, integraciją į visuomenę ir kokybiškesnį gyvenimą. 

Imant pildosi rankos, duodant – širdis.

Parama
Dovana

Gerumo dėžutės ambasadorė Lukrecija

Esu Lukrecija ir būdama vos 3,5 metų susirgau itin reta liga – autoimuniniu encefalitu prieš NMDA receptorius. Mano mama Dovilė stengėsi daryti viską, kad pasveikčiau. Drauge aplankėme daugybę raidos centrų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, o šios kelionės metu supratome, kad mūsų šalyje inovatyvių sveikatinimo terapijų išties trūksta. 

Galiausiai mūsų šeimos istorija virto gražia idėja, gelbstinčia ir kitų vaikučių sveikatą. Mano mama kartu su mano kineziterapeute Agne įkūrė VŠĮ Vaiko raidos Kliniką. Tai įstaiga, kurioje gydomi visi ligos ar negalios paliesti vaikai. Netrukus gimė Lukrecijos labdaros ir paramos fondas, o tuomet – ir jo globojamas projektas Gerumo dėžutė, kurį Jums pristatome šiandien. 

Kviečiu tapti Gerumo dėžutės prenumeratoriumi – kiekvieno iš Jūsų skiriama auka padeda kurti geresnę ateitį vaikams, kuriems to reikia labiausiai!

Gerumo dėžutė – pagalba vaikams: kam skiriamos Jūsų paaukotos lėšos?

Gerumo dėžutė – projektas, kurio metu gaunamos paramos gavėjas yra Lukrecijos labdaros ir paramos fondas. Tai reiškia, kad, Jums tapus Gerumo dėžutės prenumeratoriumi, Jūsų skirtos lėšos pirmiausia keliaus į šį fondą.

Kam Lukrecijos labdaros ir paramos fondas skiria gautas lėšas? Nors turime ambicingų planų ir degame idėjomis ateityje padėti ne vienai įstaigai, šiandien labdaros fondas surinktą paramą skiria VŠĮ Vaiko raidos klinikoje vykdomai vaikų reabilitacijai, gydymui ir įrangos, būtinos šioms procedūroms atlikti, įsigijimui. Vaiko raidos klinika užsiima vaikų reabilitacija ir teikia individualias, kompleksiškas paslaugas, kurios būtinos autizmo spektrui priklausantiems, mišrų specifinį raidos sutrikimą ar kitas fizines, psichikos, elgesio bei vystymosi problemas turintiems vaikams. Jūsų parama finansuoja profesionalias ir inovatyvias, vaikų sveikatą grąžinančias procedūras bei modernios įrangos įsigijimą klinikoje. Vaiko raidos klinikos prioritetas – mažųjų komfortas ir garantija, kad vaikai su negalia jiems būtiną pagalbą gautų iš vienos įstaigos rankų.

Apie Gerumo dėžutę – skaičiais

>3 metai

nuolatinės paramos sergantiems vaikams drauge su Vaiko raidos klinika

35 Eur

Suma, vaikui iškart dovanojanti vieną sveikatą grąžinantį užsiėmimą

10 000 

Mūsų tikslas – pritraukti tiek nuolatinių Gerumo dėžutės prenumeratorių

Gerumo dėžutė: kaip galite prisidėti prie šios iniciatyvos?

Gerumo dėžutė Jums

Tapę Gerumo dėžutės prenumeratoriumi, kas mėnesį paaukosite Jūsų pasirinktą sumą, o Jums atsidėkosime dovana – Gerumo dėžute, pripildyta mūsų rėmėjų dovanomis. Gerumo dėžutė į Jums artimiausią paštomatą pristatoma visiškai nemokamai, o prenumeratos galite atsisakyti bet kuriuo metu. 

Fizinius asmenis taip pat kviečiame skirti 1,2 % GPM paramą. Paramos gavėjas – Lukrecijos labdaros ir paramos fondas.

 

Pagalba vaikams
Pagalba vaikams
Vaiko raidos klinika
Vaiko raidos klinika

Jūsų verslas Gerumo dėžutei

Prisidėti prie Gerumo dėžutės projekto vystymo galite dviem būdais: savo produkcija, kurią įteiksime Gerumo dėžutės prenumeratoriams, arba skirdami finansinę paramą.

 

Pastovumas – neįkainojama dovana

Kiekvienam iš mūsų brangus pastovumas: jei vieniems jis reiškia stabilų darbą ir užtikrintas pajamas, kitiems – jaukius namus, į kuriuos norisi sugrįžti kasdien. Sunkiai sergantiems vaikams vienintele pastovumo garantija tampa nuolatinis gydymas.

Gerumo dėžutė užtikrina, kad vaikai su negalia gautų jiems taip reikalingą pagalbą. Kiekvienas dėžutės prenumeratorius – lyg angelas sargas, globojantis mūsų vaikus ir padedantis jam žengti keliu link sveikatos ir visaverčio gyvenimo. Jūsų parama – tai ne tik lengvesnė finansinė našta vaikučių šeimoms, bet ir viltis, kuri suteikia jėgų bei džiaugsmo mažiesiems kovotojams.

Susisiekite

JUDITA